piątek, 2 listopada 2012

Dziurkacze Martha Stewart

Otrzymałam dzisiaj przesyłkę z dziurkaczami, teraz będę oceniać czy są warte swojej ceny :)
Trochę się wykosztowałam ,ale ciesze się bardzo:


No i przy okazji stworzyłam kolejne roczkowe kartki (dziurkacze są OK)

Jak zwykle lampa w aparacie przejaskrawia mi kolor różowy :(

pozdrawiam
Gosia

4 komentarze:

 1. Witam serdecznie! Mam pytanie: jak "dziurkować", żeby wyszedł np. ładny brzeg katki, tzn., żeby motyw był tuż przy motywie? Żeby nie było przerw między motywami? Skąd mam wiedzieć, jak ustawić dziurkacz? NIe mogę na to wpaśc. pozdrawiam, edyta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To faktycznie nie jest łatwe. Początkowo próbowałam dziurkować wg wyrysowanego wzoru na dziurkaczu, ale wychodziło krzywo. Teraz dziurkuję trzymając dziurkacz w ręku odwrócony i widzę kartkę w otworze od spodu. Przykładam obrys kartki na równo z obrysem otworu i dziurkuję, następny motyw dziurkuję przykładając do końca poprzedniego, aby pasował zwracając uwagę, aby równocześnie brzeg kartki był równo z obrysem otworu. Trochę to skomplikowane w opisie, ale w praktyce jest OK. Po prostu używam dziurkacza odwróconego i trzymam go w ręku, nie stawiam na podłożu.
   Mam nadzieję, że pomogłam.

   Usuń
 2. Takich dziurkaczy szczerze mówiąc jeszcze nigdy nie widziałem. Zazwyczaj są to dziurkacze biurowe https://somax.eu/87-dziurkacze-i-zszywacze które na co dzień wykorzystywane są w pracy biurowej. Zastanawia mnie jeszcze cena tych dziurkaczy które są tutaj zaprezentowane.

  OdpowiedzUsuń
 3. W codziennej pracy w biurze korzystamy bardzo chętnie z wielu pomocy biurowych. Jednym z nich z pewnością są także pieczątki kolorowe https://www.maxsc.com.pl/pieczatki-2/pieczatki-nietypowe/kolorowe/ które potrafią znacząco zmienić odbijany wzór na kartce.Zazwyczaj spotyka się zwykłe pieczątki, które posiadają tylko jeden kolor.

  OdpowiedzUsuń